Блогам на «Динамо Киев от Шурика» один год!

Вроде бы только вчера запустили, а прошел уже целый год. Итого за год 4500 постов.

Комментарии (2)

 • Давно хотів написати про ситуацію, яка склалася навколо Динамо на даний час. Я болільник ДК із середнім стажем - від першої половини 80-х. Найперше хотів проявити солідарність з УСІМА!!!
  Мені БОЛЯЧЕ!Боляче, що в грі команди не проглядається достатньо креативу, втомлюють ніби то контроль мяча, але без реального загострення гри в атаці. Особливо турбує ситуація в захисті, де постійно з’являються дірки (при чому з посередніми командами)!!!
  З огляду на це в середовищі болільників Динамо звучать м’яко кажучи:)) репліки незадоволення і звернені вони в основному в бік В.Г.Г. Ви запитаєте, а куди їх ще відсилати? Він у відповіді за все!!!Все справді так. Але я б запропонував уявити, звичайно гіпотетично!!!, що президент після гри з Оболонню делікатно “просить” Газаева. Що відбувається? Майже за рік сформована приблизно на 70% команда з інших гравців. Відбулася досить приснойна комплектація команди. Чесно кажучи, аж захвилювався такою конкуренцією у всіх ланках. При Газаєві розкрилися НАШІ хлопці: Хачеріді, Гармаш, Ярмоленко, Зозуля, надіюся на підході Калитвінцев. Не можна не погодитись, що цього ми не помічали раніше, при всій моїй любові і повазі до тренерів-екс-динамівців. Рівно ж ведеться, як на мене, не найгірша селекційна робота. Правда, Газаєву не зовсім вдається, принаймні мені так здається, підтримувати ідеальний мікроклімат у команді. Але уявімо собі, що Ігор Михайлович раптом почув голос народу з сайту і знову зміна тренера (при чому на початку евро-сезону ДК).
  Перше питання: КОГО В ТРЕНЕРИ???
  Візьмем персон з екс-динамівців. КОГО???
  Михайличенка, Блохіна, Буряка, Сабо, молодих Калітвінцева, Максимова, може цікавого Гусіна???
  Кого з них? Михайличенко, при всій повазі нічого серьйозного, як тренер не показав. Блохін? Так, він здійснив певний подвиг зі збірною і все! А потім - нічого в “Москві”. Далі досить я б сказав, непрості відносини з гравцями. На МІЙ погляд, Олегу Володимировичу просто так часто бракує простого такту і звичайного професійного авторитету. Калітвінцев, як тренер почав не погано, Максимов теж, у найближчому майбутньому я хотів би обох бачити в рідному Динамо. Але чи є сенс запрошувати їх зараз, чи почекати поки вони “спечуться”. Був би радий бачити в ДК Маркевича. Здайомий з ним давно - хлопці, повірте, він класний тренер, класна людина, сімянин, друг…і т.д, але він занятий зараз і то надійно!!! Хто ще?????
  Далі, з дальнього і ближнього зарубіжжя!!!
  Хто? Мені подобається Бердиєв, ще трохи Гаджиєв. Більше не бачу. З заходу. Хто ЗМОЖЕ І ХТО СХОЧЕ ДО НАС ПРИЇХАТИ? Давайте мовчки подумаємо на самоті!Без емоцій, раціонально! Ок? Може хтось подасть наступну тему в блозі для дискусії на форумі., досить я б сказав, непрості відносини з гравцями.
  Не можна не погодитись, що минулого року ДК в ЛЧ виглядало не зле і могли б навіть при певній долі везіння вийте з СУПЕР-СКЛАДНОЇ групи. Дві команди, які дійшли до півфіналу і друга виграла ЛЧ!!!
  Цілком зрозуміло, що навіть самого Газзаева не влаштовує ще малюнок гри команди, яку він очікує. Але це ще не означає, що вся вина в «вусах»LНавіть сам Лобановський завжди говорив, що одна річ гра, друга річ реалізація. Наприклад, уявім собі, ГІПОТЕТИЧНО, що Шева не забив би з Гентом гола. А скільки він можливостів мав??? Важко полічити!Дозволю собі додати, ще і момент ВЕЗІННЯ. Мабуть воно в руках вищих сил тобто в Божих руках.Треба перед грою просити в храмі Господа, щоб Він дарував нам своє благовоління!!!
  Висновок: давайте спокійно подумати, чи не дати можливість почекати з поспішними висновками.
  Тим більше мене особисто дуже сильно ображають вислови, даруйте, делетантів, які все звалюють на тренера. Я готовий дискутувати.

  Huan 12:48 2 Август 2010
 • Комментировать