Угода з користувачем

 1. Загальні положення
  1. Предметом цієї Угоди (далі — Угода) є відносини між Компанією ТОВ «МЕДІА-ХОЛДИНГ МАГНЕТ» , що є адміністратором (далі — Адміністратор) сайтів autoua.net, dynamo.kiev.ua, gagadget.com, okino.ua, mama.ua, ringside24. com (раніше boxnews.com.ua), woman.ua, luxlux.net, udoktora.net, qp.ua, mabila.ua, torba.com, mabila.com, nashasvadba.ua (далі — Сайт, Сайти), та Вами (далі — Користувач) щодо використання Сайтів.
  2. Адміністратор залишає за собою право на власний розсуд змінювати Угоду в будь-який час без спеціального попереднього та/або подальшого повідомлення Користувача. Редакція Угоди, що діє, доступна за адресою https://magnet.kiev.ua/rules/. Користувач самостійно відповідає за перевірку наявності змін Угоди. Продовження використання Користувачем Сайту після будь-яких змін Угоди передбачає згоду Користувача з такими змінами.
  3. Користувач розуміє та погоджується з тим, що Адміністратор може, на свій розсуд і без спеціального повідомлення Користувача, змінювати набір матеріалів та/або функціональні можливості Сайту.
  4. Користувач розуміє та погоджується з тим, що Адміністратор не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації, розміщеної на Сайті, та за якість рекламованих товарів/послуг.
  5. Авторські права на матеріали Сайту належать Адміністратору, якщо на Сайті не зазначено інше.
  6. При повному або частковому використанні матеріалів Сайту активне посилання на Сайт обов’язкове. Посилання не повинно бути закрите параметрами “nofollow” та “noindex”. Порушення цього положення Угоди може спричинити відповідальність Користувача відповідно до чинного законодавства України.
 2. Користувач
  1. Користувачем визнається будь-яка фізична особа, яка здійснює вхід на Сайт через мережу Інтернет. Ця Угода стає доступною Користувачеві та набуває чинності для Користувача при вході останнього на Сайт. Подальше використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з умовами цієї Угоди. Використання Користувачем Сайту, будь-яких його послуг та сервісів означає беззастережну згоду Користувача з усіма пунктами цієї Угоди та беззастережне прийняття її умов.
  2. Для того, щоб скористатися деякими окремими функціями Сайту, Користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації, в результаті якої для Користувача буде створено унікальний обліковий запис.
  3. Персональна інформація Користувача, що міститься в обліковому записі Користувача, зберігається та обробляється Адміністратором відповідно до положень про конфіденційність цієї Угоди.
  4. При реєстрації Користувач самостійно вибирає собі логін та пароль для доступу до облікового запису. Адміністратор має право заборонити використання певних логінів, а також встановлювати вимоги до логіну та паролю (довжина, допустимі символи тощо).
  5. Користувач несе відповідальність і самостійно вживає заходів для забезпечення безпеки свого облікового запису (включаючи контроль за адресою електронної пошти). Користувач несе повну відповідальність за всі дії, вчинені за допомогою облікового запису Користувача. Користувач зобов’язується негайно повідомити Адміністратора про будь-які випадки несанкціонованого використання облікового запису Користувача третіми особами.
  6. Користувач погоджується з використанням Адміністратором персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи Сайту, надання Користувачеві послуг доступу до матеріалів Сайту та інформаційного обслуговування Користувача. Здійснюючи вхід на Сайт та/або реєструючись на Сайті, Користувач тим самим дозволяє Адміністратору збирати, обробляти, використовувати та зберігати персональні дані Користувача, а також підтверджує, що ознайомлений з особливостями використання та захисту персональних даних, встановлених Законом України «Про захист персональних даних» та іншим чинним законодавством України.
  7. Користувач погоджується на отримання повідомлень від Адміністратора на вказану Користувачем під час реєстрації адресу електронної пошти. Адміністратор зобов’язується не розкривати інформацію про Користувача третім особам без згоди Користувача, за винятком розкриття інформації на вимогу суду та/або правоохоронних органів та/або в інших випадках, передбачених чинним законодавством.
  8. Користувач має право:
   1. використовувати обраний ним логін та пароль після завершення процесу реєстрації Користувача для авторизації на Сайті;
   2. створювати власні текстові повідомлення, коментарі, відгуки про товари та обмінюватися думками щодо опублікованої інформації;
   3. у будь-який момент зв’язатися з Адміністратором, використовуючи форму зворотного зв’язку.
  9. Користувачеві забороняється:
   1. несанкціоновано (тобто без згоди правовласника) використовувати ресурси та матеріали Сайту;
   2. розміщувати на Сайті матеріали та/або інформацію рекламного чи комерційного характеру, крім розділів Сайту, спеціально для цього призначених;
   3. розміщувати на Сайті незаконні та/або небезпечні матеріали та/або інформацію;
   4. розміщувати на Сайті матеріали та/або інформацію, що містить нецензурні вирази;
   5. розміщувати на Сайті матеріали та/або інформацію, зміст яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного права;
   6. повністю або частково використовувати матеріали Сайту без посилання на Сайт.
  10. Користувач розуміє та погоджується з тим, що несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за будь-яку інформацію та/або матеріали, які Користувач розміщує на Сайті.
  11. Розміщуючи інформацію та/або матеріали на Сайті, Користувач гарантує, що має всі необхідні права для розміщення інформації та/або матеріалів на Сайті. Якщо Користувач не має належних прав для розміщення на Сайті будь-якої інформації та/або матеріалів, то Користувач зобов’язується не розміщувати таку інформацію та/або матеріали та несе відповідальність за зміст, розміщення та використання такої інформації та/або матеріалів.
  12. Адміністратор
   1. Адміністратор має право:
    1. блокувати або видаляти обліковий запис Користувача;
    2. заборонити доступ користувача до Сайту або до частини можливостей Сайту за IP-адресою;
    3. видаляти будь-які матеріали та/або інформацію, розміщені Користувачем без пояснення причин;
    4. переносити повідомлення до інших розділів, якщо, на думку Адміністратора, вони стосуються іншої тематики;
    5. використовувати адреси електронної пошти, надіслані Користувачем на Сайті, для розсилки повідомлень.
   2. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які наслідки, викликані використанням Відвідувача матеріалів, розміщених на інших сайтах, на які посилається Сайт.
   3. Адміністрація Сайту не перевіряє та не має технічної та фактичної можливості перевіряти всю інформацію та/або матеріали, розміщену Користувачем на Сайті, на предмет їх відповідності вимогам законодавства України та положенням цієї Угоди, оскільки така перевірка унеможливить функціонування Сайту. Однак Адміністрація Сайту може це робити в будь-який час на свій розсуд у разі виникнення відповідних сумнівів, зокрема, внаслідок скарг правовласників матеріалів та/або інформації, розміщених на Сайті.
   4. Адміністратор не гарантує безпомилкової та безперебійної роботи Сайту та не несе відповідальності за шкоду та будь-які збитки, завдані Користувачеві або третім сторонам технічними збоями апаратного або програмного забезпечення на будь-якій стороні.
   5. Користуючись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сайт на свій страх і ризик «як є», оцінює та несе всі ризики, пов’язані з використанням розміщеної на Сайті інформації та/або матеріалів, а Адміністрація Сайту, в тому числі його керівництво, співробітники та агенти, не несе жодної відповідальності за зміст розміщеної на Сайті інформації та/або матеріалів, за будь-які збитки та втрати, що стали результатом використання розміщеної на Сайті інформації та/або матеріалів.
   6. Адміністрація Сайту, в тому числі його керівництво, співробітники та агенти, не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Сайту та/або будь-якої інформації, що зберігається на них, про Користувачів Сайту, а також за будь-які помилки, віруси тощо .д., які можуть бути передані на Сайт Користувачами або третіми особами.
  13. Положення про конфіденційність
   1. Адміністратор та Користувач погоджуються, що особиста інформація (логін, пароль, адреса електронної пошти та інші дані, необхідні для створення облікового запису та ідентифікації Користувача), передана Користувачем Адміністратору та зберігається в обліковому записі Користувача, є конфіденційною, крім інформації, яка є загальнодоступною.
   2. Адміністратор може передати конфіденційну інформацію Користувача третім особам лише за згодою Користувача або на підставі чинного законодавства України.
   3. Будь-яка інша інформація, крім зазначеної у п. 4.1. цієї Угоди не є конфіденційною.
   4. У випадку, якщо Користувач самостійно розголошує інформацію, зазначену в п. 4.1 цієї Угоди, третім особам, така інформація перестає бути конфіденційною і Адміністратор не несе відповідальності за її збереження з моменту вищезазначеного розголошення.
   5. Користувач може подати заявку на видалення облікового запису та всіх даних користувача (адреси електронної пошти) за винятком залишених коментарів, подавши заявку через кабінет користувача.
  14. Прикінцеві положення
   1. Ця Угода регулюється чинним законодавством України.
   2. Відвідуючи будь-яку сторінку Сайту, Користувач автоматично приймає умови цієї угоди.
   3. Користувач розуміє та погоджується з тим, що він несе відповідальність за будь-яке порушення своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою.
   4. Заголовки до розділів Угоди вказані для зручності та не мають юридичної сили.
   5. Норми про захист прав споживачів, передбачені законодавством України, не можуть бути застосовані до відносин між Користувачем та Адміністратором, оскільки всі послуги надаються Користувачеві безоплатно.
   6. Всі суперечки та розбіжності, що виникли між Адміністратором та Користувачем, по можливості вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити суперечки та розбіжності шляхом переговорів, вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністратора Сайту.
MAGNET · magic network · МАГНЕТ