Про компанію

Компанія

«Магнет» є однією з перших компаній, що розпочали комерційну діяльність в українському Інтернеті. У своєму нинішньому вигляді вона існує із вересня 2003 року. Засновниками компанії стали Сергій Бецура та Олексій Панасюк, добре відомі у професійному середовищі фахівці, які стояли біля джерел українського сегменту Інтернету.

Чим займаємося

В даний час «Магнет» – це постачальник медіа-сервісів в українському Інтернеті. Ми керуємо, розвиваємо та створюємо нові тематичні інтернет-проекти, орієнтовані на масового споживача. І забезпечуємо своїм партнерам рекламну, інформаційну та медійну підтримку серед цільової аудиторії. Щодня ми створюємо сотні інформаційних матеріалів, що породжують лавиноподібне обговорення нових продуктів та послуг. Кожен з наших проектів дозволяє відвідувачеві оперативно отримати відповідь на своє запитання та обговорити теми, що цікавлять, з тими, кому вони цікаві.

Наші цінності

  • Відвідувачі
    Аудиторія кожного з наших веб-сайтів унікальна. Це люди з активною життєвою позицією, представники нового покоління, які звикли отримувати інформацію з Інтернету і легко сприймають все нове та передове. Нам важливою є думка кожного з них, тому ми прагнемо нарощувати свої можливості так, щоб вони відповідали бажанням наших відвідувачів.
  • Колектив
    Предметом особливої гордості є наш дружний колектив, який складається з молодих та амбітних професіоналів, які щиро люблять свою справу. У нас панує відкрита творча атмосфера, яка сприяє професійному зростанню, максимальному розкриттю творчих здібностей та досягненню нових цілей. Ми не зациклюємося на одній роботі, і впевнені, що грандіозних надихаючих успіхів може досягти лише команда однодумців, а робота лише тоді приносить справжнє задоволення, коли вона цікава.
  • Партнери
    Партнерство для нас — це енергетичне середовище, яке відкриває нові можливості для розвитку нових проектів та сервісів. Ми цінуємо наших партнерів і з глибокою повагою ставимося до їхнього досвіду, досягнень та потреб.
MAGNET · magic network · МАГНЕТ