Dynamo.kiev.ua

Футбольний сайт Dynamo.kiev.ua був створений у квітні 1998-го року під назвою «Динамо» Київ від «Шурика» та став першим ресурсом юанету, присвяченим не лише київському «Динамо», а й усьому українському футболу. Майже відразу сайт міцно зайняв місце основного дискусійного та новинного майданчика більшості шанувальників столичного гранду.

Інформаційна складова ресурсу несе в собі не лише великий новинний та інформаційний контент про український та світовий футбол, а й ексклюзивні матеріали – інтерв’ю з футболістами та тренерами, чия доля нерозривно пов’язана з «Динамо», репортажі з брифінгів та прес-конференцій, звіти про матчі «Динамо» та збірної України, фото- та відео-репортажі з відкритих тренувань.

На сайті Dynamo.kiev.ua в повному обсязі представлена ​​оперативна інформація про всі провідні футбольні турніри, що проходять як на внутрішній арені, так і в Європі: чемпіонат України, Кубок України, Ліга чемпіонів, Ліга Європи, чемпіонати Англії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Росії, відбіркові та фінальні етапи чемпіонатів світу та Європи.

Редакція:

  • Керівник проекту, головний редактор: Олександр Попов
  • Кореспондент, помічник головного редактора Андрій Кравчук
  • Редактор-кореспондент: Володимир Бобир

Реклама на Dynamo.kiev.ua →

MAGNET · magic network · МАГНЕТ