Ringside24.com

Сайт ringside24.com (стара назва boxnews.com.ua) був створений групою ентузіастів у грудні 2002 року та став першим спеціалізованим ресурсом юанету, присвяченим українському та світовому боксу.

Сайт представляє собою і новинний ресурс, що пропонує увазі читачів найсвіжіші та актуальніші новини українського та світового боксу, і суворо впорядковану базу даних з боксерської статистики, що включає десятки тисяч персоналій і поєдинків, і колосальний фотоархів, і багато іншого

Представлені на сайті матеріали сайту будуть цікаві не лише широким вболівальницьким масам, які цікавляться лише найгучнішими іменами та резонансними поєдинками зі світу боксу, але й не залишать байдужими «хардкорних» фанатів боксу, які не пропускають повз увагу будь-які примітні події, які так чи інакше стосуються кулачного спорту.

Однією з «фішок» сайту є прямі трансляції багатьох поєдинків – як найгучніших, так і цікавих, які команда Ringside24 пропонує читачам. Перед кожним примітним боксерським шоу на головній сторінці сайту публікуються посилання на трансляцію онлайн. Таким чином, відвідувачі сайту мають унікальну можливість дивитися найрізноманітніші поєдинки з різних куточків світу в прямому ефірі.

Редакція:

  • Керівник проекту: Олександр Попов
  • Помічник головного редактора, редактор-кореспондент, фотокор: Андрій Новак

Реклама на Ringside24.com →

MAGNET · magic network · МАГНЕТ